Genel

Kakaolu Bisküvi Kreması Nedir? Nerelerde kullanılır?

Kakaolu Bisküvi Kreması Nedir? Nerelerde kullanılır?

Kakaolu Bisküvi Kreması hepimizin çok sevdiği, lezzet dolu kakaolu bisküvilerin öğütülerek sürülebilen bir krema haline getirilmesiyle yapılmaktadır. Yoksa hala denemediniz mi?

Bu harika buluşumuzla sürülebilir lezzetlere benzersiz bir tat getirdik. Peki bu benzersiz tadın içeriğinde neler bulunduğunu ve nerelerde kullanılabileceğinizi biliyor musunuz? Gelin De Lucca Kakaolu Bisküvi Kreması’nı daha yakından inceleyelim.

De Lucca Kakaolu Bisküvi Kreması;

Kakaolu Bisküvi (%55 )[(Buğday Unu (Gluten), Şeker, Bitkisel Yağ (Ayçiçek, Pamuk), Kakao (%5,8), Invert Şekeri Şurubu, Kabartma Tozu, Tuz, Aroma Verici (Vanilin)], Bitkisel Yağ (Ayçiçek,  Pamuk), Peynir Altı Suyu Tozu (Süt Ürünü), Şeker, Emülgatör (Ayçiçek Lesitini), Asitlik Düzenleyici (Sitrik Asit) içerir. Yalnız bir uyarı yapmakta fayda var… Bu harika lezzet gluten ve süt içeriyor. Gluten hassasiyeti ve süt alerjisi olanlara bu sebeple önermiyoruz. Aynı zamanda eser miktarda fındık ve fıstık da içerebilir.

De Lucca Kakaolu Bisküvi Kreması ne bir krema ne de bir bisküvi olması dolayısıyla bulunmaz bir lezzet. Bu bulunmaz lezzeti ister çocuğunuzun beslenme çantasına ekmek üzeri sürüp koyabilir, isterseniz misafirlerinize hazırlayacağınız harika keklerin içerisine katabilir, isterseniz de kaşık kaşık yiyebilirsiniz. Afiyet olsun…