Geleceğimize ve Gezegenimize Önem Veriyoruz

Hammaddelerimizin titiz bir şekilde tedarik edilmesine büyük önem veriyor, üreticilerin ve bölge halkının yaşam koşullarını iyileştirmeye dikkat ediyor ve sosyal sorumluluklarımızın bilincinde olarak hareket ediyoruz.

Panda Grup

Panda Group, dünya ticaretine destek veren 7 şirketi ve 1000 çalışanıyla müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir.

Temelleri 1984 yılında MND Gıda ile atılan Panda Şirketler Grubu gıda, alüminyum, alüminyum ekstrüzyon, boksit madenciliği ve enerji sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Ankara'daki kuruluşundan bu yana Panda Alüminyum ile alüminyum sektöründe önemli bir oyuncu haline gelmiş ve Türkiye ve Avrupa'nın önemli yassı alüminyum üreticilerinden biri olmuştur.

panda alüminyum

Panda Alüminyum, Avrupa’nın önde gelen yassı alüminyum üreticilerinden olan Panda Alüminyum 2006 yılından beri ambalaj, dayanıklı tüketim malları, otomotiv ve soğutma sistemleri gibi önemli endüstriler için önemli bir iş ortağıdır.

mndgıda

MND GIDA, 1984 yılında ticari hayata atılarak, geleneksel değerlerle bağlarını koparmadan ülkenin ve lezzetin başkentinden tüketicilerine en iyi ve en kaliteli gıda ürünleri sunmayı hedeflemektedir.

2021 yılında faaliyete başlayan De Lucca markası ile İtalyan Çikolatasını sofralar ile buluşturuyor.

panab enerji
Panab Enerji, Ülkemizde biyokütle ve yenilenebilir enerji üretimi konularında ve katı atık geri kazanımı, bertarafı ve ıslahı alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.
pantech alüminyum
Pantech Alüminyum, 2020 yılında kurulan Pantech Alüminyum, alüminyum profil ve güneş enerjisi panelleri başta olmak üzere kompozit panel, ekstrüzyon presleri, eloksal hattı, dikey ve yatay boya hatları ile modern bir entegre tesise sahiptir.
Panda Americas INC.
Panda Americas Inc., Panda Grubu çatısı altında 2020 yılında New York’da kurulan Panda Americas, Panda Grubu çatısında faaliyet gösteren firmalarımızın Amerika’daki dış ticaret, satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmektedir.
bauxite madencilik
Bauxite Madencilik, Muğla ilinde faaliyet gösteren Bauxite Madencilik, farklı özelliklere sahip boksit madeni üretimi yapmaktadır.
Panmar
Seherli Dış Ticaret