Genel

Kakaolu Fındık Kreması Nedir?

Fındıkları Özenle Seçerek Hazırladığımız Kakaolu Fındık Kreması, De Lucca' da!

Kakaolu Fındık Kreması, içerik bakımdan zengin bir üründür. Fındığın kakao ile muhteşem uyumu sayesinde “kahvaltıların vazgeçilmezi” olarak anılan Kakaolu Fındık Kreması; De Lucca farkıyla “vegan” formüle sahiptir. 

Muhteşem kıvama ulaşmak için kakao ve fındık oranlarını özenle dengelemek; Kakaolu Fındık Kreması’nı inanılmaz bir lezzet alışkanlığına dönüştürmenin püf noktasını oluşturur. 

Kahvaltılarda ekmeğe sürülebildiği gibi, birçok tatlı ve içecek yapımında kolaylıkla kullanılabilmektedir. Tatlı kaçamaklarınızda kavanozdan direkt tüketebileceğiniz Kakaolu Fındık Kreması, dilediğiniz meyvelerle birlikte hafif ve pratik bir lezzete dönüşebilmektedir.

İhtiyacınız olan tatlı isteğini karşılayan ve güne enerji katan De Lucca Kakaolu Fındık Kreması, glütensiz formülüyle sağlığınızı da düşünmektedir. 

De Lucca Kakaolu Fındık Kreması, benzersiz kıvamı ve eşsiz lezzetinin yanında “vegan” yapısı sayesinde, vegan diyet beslenme şekline sahip tüketiciler için güvenilir olmasıyla beraber; süt alerjisi ve laktoz intoleransı gibi hassasiyeti olan bireyler için de rahatlıkla tüketebilecekleri bir üründür.